TL PreporuciBanner 670x90 Animated 15.02

Izbori u Travniku: Imena svih kandidata za načelnika i Općinsko vijeće

  • Objavljeno u Kantoni
Izbori u Travniku: Imena svih kandidata za načelnika i Općinsko vijeće

Portal Radiosarajevo.ba u narednom periodu objavit će imena svih kandidata za načelnike i općinska vijeća odnosno skupštine općina u većim centrima u BiH. Danas objavljujemo kandidate za Travnik i liste koje su, naglašavamo, ovjerene do 20. jula 2016.

Načelnici

Muhamed Ćosić (Stranka za BiH)

Slavko Sikirić (SDP)

Bojan Domić (HDZ BiH)

Admir Hadžiemrić (SDA/SBB)

Općinsko vijeće

HKDU BIH: 1 Marković Vedran 2 Kustura Blaženka

SDP: 1 Šabić Salim 2 Mehmedbegović-Živanović Amra 3 Gazibarić Zoran 4 Lolić Amela 5 Dukić Siniša 6 Ratkušić Alema 7 Arnautović Admir 8 Mrkonja Salih 9 Atanasijević Ljubinka 10 Sažić Kadro 11 Babić Glorija 12 Imočanin Elvis 13 Destanović Aida 14 Sefer Jasmin 15 Nesimi Amel 16 Odobašić Delila 17 Mehić Husejn 18 Mujičić Belma 19 Vujinović Jovo 20 Ljima Jasmin 21 Hadžibegović Selma 22 Bešlija Anes 23 Malić Mersiha 24 Čajo Nermin 25 Dervišević Emir 26 Gigović Alena 27 Ablaković Avdo 28 Bekavac Branka 29 Ganibegović Orhan 30 Hubjar Mustafa 31 Zahirović Mirsada 32 Nikolić Ivan 33 Mujezin Dijana 34 Rajić Marko 35 Selava Ahmet 36 Filipović Ajla

SDA: 1 Selman Kadir 2 Dogan Nermina 3 Smajić Admir 4 Ramić Semidin 5 Zolota Alma 6 Dautović Fadil 7 Mehić Adnan 8 Softić Vahida 9 Čorbić Irma 10 Sejdić Jasmin 11 Islamović Hrnjić Alisa 12 Omerdić Jakub 13 Brajić Albina 14 Melić Sifet 15 Musić Muhamed 16 Goran Medina 17 Čajnić Adnan 18 Mehić Eldina 19 Kasumović Husein 20 Brkić Džemail 21 Klokić Enisa 22 Šakić Husein 23 Jašarević Zemina 24 Grabus Nermin 25 Adilović Emir 26 Adilović Amila 27 Mrakić Ekrem 28 Muslimović Hatidža 29 Hodžić Alaga 30 Tahirović Huso 31 Purić Lejla 32 Osmanović Muradif 33 Hrustanović Belma 34 Zahirović Senad 35 Kos Dženan 36 Duraković Amila

SBB-Fahrudin Radončić: 1 Fazlić Mustafa 2 Porča Lejla 3 Tarakčija Zikret 4 Sijah Unzila 5 Pinjo Samir 6 Ugarak Sanela 7 Šakić Salih 8 Gaši Avdulah 9 Keško Zlatka 10 Omerdić Ahmed 11 Mujčić Berina 12 Hodžić Nermin 13 Salkica Amela 14 Sefer Samir 15 Poparić Nihad 16 Đonlić Nisveta 17 Hodžić Safet 18 Palić Dženita 19 Elmazovski Šerif 20 Kasumović Jasmin 21 Čančić Tanja 22 Mameledžija Safet 23 Muhić Amra 24 Salkica Sulejman 25 Purić Zulfo 26 Bajrić-Kulašin Edita 27 Šečić Tarik 28 Brkić Almasa 29 Hodžić Ibrahim 30 Grabus Elvis 31 Vrbanjac Emina 32 Sejdić Mesud 33 Hadžić Sutla 34 Hodžić Đevad 35 Dervić Ibrahim 36 Mušić Senada

Koalicija Stranka za BIH, BOSS, LDS: 1 Čurić Muhamed 2 Kavazović Alma 3 Otuzbir Husein 4 Jareb Jasmina 5 Mulalić Miralem 6 Čosić Sulejman 7 Davran Ramo 8 Kurić Sabina 9 Alispahić Elma 10 Kulaš Fuad 11 Spahić Alma 12 Kadić Mesud 13 Bešlić Amra 14 Zlatić Sadber 15 Zukić Elvedin 16 Pinjo Dženita 17 Kaniža Haris 18 Beganović Saba 19 Lozo Harun 20 Aganović Sinan 21 Ibrišimbegović Nađa 22 Gavranović Haris 23 Hrustanović Mersiha 24 Pranjgić Almin 25 Verem Esad 26 Halimović Aiša 27 Fuško Elmir 28 Muslimović Merima 29 Ščetić Ibrahim 30 Bukvić Jasmin 31 Dedić Sedina 32 Peco Nevzudin 33 Zolota Belma 34 Perenda Halid 35 Huskić Ramiz 36 Salkica Adela

Hrvatska koalicija za Travnik: 1 Valjan Velimir 2 Vidović Marija-Silva 3 Grganović Niko 4 Jurišić Marinko 5 Lukić Vlatka 6 Gučanin-Gazibarić Mario 7 Baltić Mijo 8 Budimir Trupina Ilijana 9 Lovrić Danijela 10 Rajić Tomislav 11 Rimac Ana 12 Gučanin Goran 13 Križanac Anela 14 Batinić Zdravko 15 Džido Vedran 16 Bikić Nikolina 17 Kopčalija Dragan 18 Mađar-Zec Mirjana 19 Matošević Valentin 20 Gučanin-Gazibarić Miroslav 21 Dugonjić Ivana 22 Trupina Antuka 23 Augustinović Anita 24 Marković Ivo 25 Blažević Danijel 26 Balta Dragana 27 Grganović Ivan 28 Garić Željka 29 Perić Vladimir 30 Malić Josip 31 Filipović Finka 32 Čabro Ivica 33 Rajić Nela 34 Marjanović Drago 35 Bilić Antonio 36 Levarda Danijela

DEMOKRATSKA FRONTA

1.Mervana Mujić
2.Mustafa Kovačević
3.Medina Žužić
4.Izudin Karahidža
5.Esim Sejdić
6.Sabina Pipić
7.Naim Peco
8.Midhat Hadžić
9.Amna Husanović
10.Mirnes Beganović
11.Esmeralda Kahrić
12.Suad Smajić
13.Zijada Mujkić
14.Senad Halilović
15.Dževad Adilović
16.Mediha Delić
17.Erzad Skrobo
18.Vildana Salkica
19.Hašim Beganović
20.Šerif Mujagić
21.Mejrima Karić
22.Sulejman Husić
23.Merhunisa Belegić
24.Željan Kostreš Velemir
25.Boris Medić
26.Dženana Kopčić
27.Alija Smailović
28.Emina Smajić
29.Selim Lugonja
30.Mirsad Hasanbašić
31.Zekija Karajčić- Vuković
32.Enes Krajišnik
33.Amila Ljuši
34.Nedžad Hodžić
35.Selvir Arnautović
36.Irhana Šakić

RADIO SARAJEVO.BA/BHMAGAZIN.COM

senoworks