TL PreporuciBanner 670x90 Animated 15.02

Danas ždrijeb Lige prvaka i Evropske lige: Evo koga mogu izvući Zrinjski, Široki, Željezničar i Sarajevo

  • Objavljeno u Sport
Danas ždrijeb Lige prvaka i Evropske lige: Evo koga mogu izvući Zrinjski, Široki, Željezničar i Sarajevo

U ponedjeljak od 12 sati prvi je ždrijeb eurokupova za novu .

IZVOR: GOAL.COM/BA

Izvlačit će se prva dva pretkola, a evo kompletnog popisa svih klubova koji će se naći u bubnju drugog pretkola Lige prvaka, te prvog Europske lige.

Liga prvaka, 2. pretkolo:

Nositelji Nenositelji
Celtic (Škotska) Žilina (Slovačka)
Salzburg (Austrija) Žalgiris (Litva)
Kopenhagen (Danska) Dundalk (Irska)
Ludogorec (Bugarska) TNS (Wales)*
BATE Borisov (Bjelorusija) Vardar (Makedonija)
Legia (Poljska) Dudelange (Luksemburg)
APOEL (Cipar) Kukësi (Albanija)
Maribor (Slovenija) Zrinjski (BiH)
Qarabag (Azerbajdžan) Linfield (S. Irska)*
Malmö (Švedska) Budućnost (Crna Gora)
Astana (Kazahstan) Vikingur (Farski Otoci)*
Partizan (Srbija) Honved (Mađarska)
Rijeka (Hrvatska) Hibernians (Malta)*
Rosenborg (Norveška) Santa Coloma (Andora)*
Sheriff (Moldavija) Mariehamn (Finska)
Hapoel Be'er Sheva (Izrael) Spartaks Jurmala (Letonija)
FH (Island) Samtredia (Gruzija)

*momčadi koje moraju proći 1. pretkolo

Europskoj ligi od 1. pretkola kreću Široki BrijegŽeljezničar Sarajevo...

1. pretkolo:

 
Nositelji Nenositelji
Makabi Tel Aviv (Izrael) Irtiš Pavlodar (Kazahstan)
Midtjylland (Danska) Široki Brijeg (BiH)
Dinamo Minsk (Bjelorusija) Fola Esch (Luksemburg)
Lech (Poljska) Differdange (Luksemburg)
HJK Helsinki (Finska) Škendija (Makedonija)
AIK Stockholm (Švedska) Gorica (Slovenija)
Vojvodina (Srbija) Sutjeska (Crna Gora)
Videoton (Mađarska) Pjunik (Armenija)
AEL Limasson (Cipar) Partizani (Albanija)
Šahtjor Soligorsk (Bjelorusija) Mladost Lučani (Srbija)
Slovan (Slovačka) Shamrock Rovers (Irska)
Crvena zvezda (Srbija) Flora (Estonija)
Trenčin (Slovačka) Čikura (Gruzija)
Skenderbeu (Albanija) Lincoln (Wales)
Altach (Austrija) Jeglava (Letonija)
St. Johnstone (Škotska) SJK (Finska)
AEK Larnaca (Cipar) Cork City (Irska)
Inter Baku (Azerbajdžan) Zeta (Crna Gora)
Beitar (Izrael) B36 Torshavn (Farski Otoci)
Ventspils (Letonija) Ružomberok (Slovačka)
Odd (Norveška) Derry City (Irska)
Kairat (Kazahstan) Liepaja (Letonija)
Osijek (Hrvatska) Zaria (Moldavija)
Sarajevo (BiH) VPS (Finska)
KR (Island) Valur (Island)
Norrköping (Švedska) Vasas (Mađarska)
Milsami (Moldavija) Atlantas (Litva)
Lyngby (Danska) Süduva (Litva)
Nomme Kalju (Estonija) Tirana (Albanija)
Željezničar (BiH) Gandzasar (Armenija)
Botev (Bugarska) Torpedo Kutaisi (Gruzija)
Olimpija (Slovenija) Trakai (Litva)
Valletta (Malta) Tre Penne (San Marino)
Vaduz (Lihtenštajn) Bala Town (Wales)
Jagiellonia (Poljska) Dinamo Batumi (Gruzija)
Levski (Bugarska) NSI Runavik (Farski Otoci)
CSKA Sofija (Bugarska) Balzan (Malta)
Stjarnan (Island) Connah's Quay Nomads (Wales)
Haugesund (Norveška) Bangor City (Wales)
Domžale (Slovenija) Santa Coloma (Andora)
Ordabasy (Kazahstan) Progres (Luksemburg)
Levadia (Estonija) Pelister (Makedonija)
Ferencvaros (Mađarska) Folgore (San Marino)
Crusaders (Sj. Irska) Floriana (Malta)
Rabotnički (Makedonija) Coleraine (S. Irska)
Rangers (Škotska) Ballymena United (S. Irska)
Širak (Armenija) Sant Julia (Andora)
Dacia (Moldavija) KI (Farski Otoci)
Mladost (Crna Gora) St. Joseph's (Gibraltar)
Zira (Azerbajdžan) Priština (Kosovo)

Marketing

 

  cinestarskola liderstvafotbhmbhmagazin